Наша адреса: м.Київ, вул. Прорізна 8
e-mail: osvita4@yandex.ua
(063) 721-42-90
(095) 687-23-77
(067) 782-35-41
Популярность:
Рейтинг: 4.6
Голосов: 70
 англійська мова   київ

Курси англійської мови в Києві

ВІДКРИТО набір на НОВИЙ семестр

 АНОНС - Англійська мова: 

Акція - група ранок, день + до 6-ти чоловік = від 44 грн/год

   Акція - група вечір + до 6-ти чоловік = від 57 грн/год 

Індивідуально = від 133 грн/год  

Курс Інтенсив = повний рівень за 4-и місяці


          "Залиште заявку"  -  деталізуйте  Ваші потреби, і ми сконтактуємо з Вами, щоб підібрати кращий для Вас спосіб навчання.


За Вашою заявкою ми для Вас:

 • підберемо відповідну програму вивчення англыйської мови, виходячи з рівня Ваших поточних знань, для досягнення необхідного рівня та результату;
 • запропонуємо індивідуальне або групове вивчення (в групах 4-6 або 2-3 людини) в ранковий, денний або вечірній час, і підберемо зручний для Вас графік відвідування занять (2 або 3 рази на тиждень) - Ви будете відвідувати курси англыйської в зручні для вас дні та час;
 • забезпечимо ідеальне співвідношення ціна-якість для Вашого навчання.

         ____________________________________________________________________________________

розпоЧНіТь навчання ПРЯМО зараз: 

"ГаРЯЧа ПРопозиція"    -    оБЕРіТь Вільні Місця 

у вже ДіючИХ АНГЛІЙСЬКих ГРУПАХ 

ЗАпишіться!                                  

______________________________________________________________________________________

         НАШІ     10-ТЬ     ПЕРЕВАГ: 

 1. Навчання проводиться виключно в МІНІ-ГРУПАХ  до 6-ти ОСІБ, що забезпечує найвищу ефективність навчання
 2. БЕЗКОШТОВНЕ психолінгвістичне тестування для визначення Вашого рівня знань з англійської
 3. БЕЗКОШТОВНИЙ  пробний урок англійської мови
 4. БЕЗКОШТОВНЕ забезпечення всіма необхідними навчальними матеріалами в електронному вигляді
 5. ТІЛЬКИ У НАС: тривалість 1-ї академічної години - 50 хв., що на 5хв. більше, ніж 45хв. - на інших звичайних курсах. За семестр Ви отримуєте БЕЗКОШТОВНО 8 ДОДОТКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ГОДИН!
 6. Надання БЕЗКОШТОВНИХ додаткових занять замість пропущених з поважної причини
 7. Можлива ПОМІСЯЧНА ОПЛАТА  курсу навчання у вечірніх групах
 8. ЗАМІНА викладача за об'єктивними вимогами слухачів курсів. ВИКЛАДАЧІ - тільки професійні філологи, які мають значний досвід роботи і постійно підвищують свою кваліфікацію
 9. ПОВНИЙ РІВЕНЬ ЗА 4-и МІСЯЦІ: "ІНТЕНСИВНИЙ КУРС АНГЛІЙСЬКОЇ" - дозволяє опанувати мову швидше, ніж на звичайних курсах 
 10. По закінченню семестру видається СЕРТИФІКАТ, який підтверджує Ваш рівень знання англійської мови. Рівні мови ВІДПОВІДАЮТЬ Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти та ALTE (The Association of Language Testers in Europe)

 

  додаткову іНФОРМАЦію В МОЖЕТЕ отримати за ТЕЛЕФОНАМи:

 

MTC  095 687 23 77

LF    063 721 42 90

KS    067 782 35 41

___________________________________________________

         Тільки для Вас АКЦІЇ:

 

        ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ!

___________________________________________________________________________________

 

Повний курс англійської мови складається з 6-ти рівнів і розрахований на 6 семестрів:

1. Beginners

2. Elementary

3. Pre-Intermediate

4. Intermediate

5. Upper-Intermediate

6. Advanced

 

Інтенсивний курс англійської мови розрахований на  100 академічних годин (4 місяці)

 

1 заняття триває 2 акад. години (100хв = 1 год. 40 хв.)

 

По закінченню семестру та успішного складання фінального тесту видається сертифікат.

 

Наші курси англійської мови в Києві надають можливість п ідготуватися до наступних екзаменів:

 

Кембриджські екзамени на знання загальної англійської мови (Cambridge ESOL (English For Speakers of Other Languages) Examinations).

 До них належать п’ять основних екзаменів на визначення та підтвердження рівня володіння англійською мовою - KET, PET, FCE, CAE, CPE.

 

KET (Key English Test) – розрахований на кандидатів з базовими знаннями англійської мови (рівень Pre-Intermediate). Щоб успішно скласти екзамен, потрібно мати базові навички читання та письма і вміти підтримати коротку розмову.

 

PET (Preliminary English Test) – екзамен для кандидатів, що володіють англійською мовою на рівні Intermediate. Щоб отримати сертифікат РЕТ, потрібно володіти навичками усної і письмової мови, достатніми для повсякденного спілкування.

 

FCE (First Certificate in English) – найбільш популярний Кембриджський екзамен. Він розрахований на кандидаті з рівнем мови Upper-Intermediate. Щоб успішно скласти FCE, потрібно впевнено використовувати мову в ситуаціях повсякденного і ділового спілкування. Даний сертифікат вважається достатнім для вступу в деякі університети Великобританії.

 

CAE (Certificate of Advanced English) –  екзамен, що підтверджує вільний рівень володіння мовою (Advanced).  Власник сертифікату CAE отримує право на вступ до більшості британських вузів або працевлаштування у країнах Європейського Союзу.

 

CPE (Certificate of Proficiency in English) – найскладніший серед Кембриджських екзаменів. Щоб отримати сертифікат CPE, потрібно володіти англійською мовою на рівні носія (Proficiency).

 

 

Підготовка до IELTS і TOEFL

 

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) - один з найбільш розповсюджених тестів з англійської мови як іноземної. Наявність сертифікату TOEFL вимагається при вступі в закордонні (особливо американські) університети і бізнес-школи на програми MBA, для участі у програмах стажувань, а також для еміграції або працевлаштування за кордоном.

 

IELTS (International English Language Testing System) – екзамен, необхідний для навчання у вищих навчальних закладах, для еміграції або працевлаштування у Великобританії, Канаді, Австралії и Новій Зеландії.

 

 

Підготовка до GMAT і GRE

 

GMAT (Graduate Management Assessment Test) - тест, що оцінює знання англійської мови, а також математичні та аналітичні здібності. Вимагається для вступу до бізнес-шкіл на програми MBA. Тест GMAT потребує дуже високого рівня підготовки, рівень володіння мовою має відповідати рівню CAE або СРЕ.

 

GRE (Graduate Record Examinations) - екзамен для вступу до аспірантури або на магістерські програми американських вузів. Також, як і GMAT, GRE, потребує знання англійської мови на рівні Advanced або Proficiency.

 

Кембриджські  екзамени на знання ділової англійської мови

BEC (Business English Certificate) – це екзамени для тих, хто працює або збирається працювати у міжнародних компаніях. Існує три екзамени ВЕС, розрахованих на кандидатів із різними рівнями володіння англійською мовою:

 

BEC Preliminary (Business English Certificate Preliminary) - тест, розроблений для підтвердження володіння діловою англійською мовою на рівні Intermediate.

 

BEC Vantage (Business English Certificate Vantage) – тест, , розроблений для підтвердження володіння діловою англійською мовою на рівні Upper-Intermediate.

 

BEC Higher (Business English Certificate Higher) - тест, розроблений для підтвердження володіння діловою англійською мовою на рівні Advanced.

 

 

Професійні Кембриджські екзамени:

 

ILEC (International Legal English Certificate) - екзамен, розроблений для оцінки знання англійської мови в галузі юриспруденції на рівні від Intermediate до Advanced. Сертифікат ILEC призначений для тих, хто хоче навчатися на юридичних факультетах зарубіжних університетів або планує кар’єру в міжнародних юридичних компаніях.

 

ICFE (International Certificate in Financial English) - новий кембриджський екзамен, який оцінює знання англійської мови у сфері фінансів і бухгалтерії на рівні від Intermediate до Advanced. ICFE призначений для бухгалтерів, фінансистів, банкірів та аудиторів, що планують працювати у міжнародних компаніях.

 

Система рівнів

 

 

 

А
Рівень початкового володіння

А1
Рівень виживання
(Breakthrough)

Elementary

 

·  IELTS
· 
TOEFL

Я розумію та вмію розмовляти, використовуючи знайомі вирази і дуже прості фрази для рішення конкретних завдань в ситуаціях повсякденного спілкування; я вмію представити себе та інших; вмію задавати прості запитання особистісного характеру. Я можу приймати участь у простих діалогах, якщо мій співрозмовник говорить повільно і чітко.

 А2
Підготовчий рівень
(Waystage)

Pre-Intermediate

 

·  IELTS

·  TOEFL

Я розумію окремі речення та найбільш вживані фрази, що стосуються важливих для мене тем(наприклад, основної інформації про себе та свою сімю , про покупки, про місце, де я живу, про роботу). Я вмію обмінюватися нескладною інформацією на знайому тему.

 

 

 

В
Рівень просунутого володіння

В1
Пороговий рівень
(Threshold)

Intermediate

 

·  IELTS

·  TOEFL

Я розумію основні положення чітко сказаних виразів у межах літературної норми на відомі мені теми. Я вмію спілкуватися в більшості ситуацій, що виникають під час перебування в іншомовній країні. Я можу скласти простий зв’язаний текст на знайомі або цікаві для мене теми. Я можу описати свої особисті враження.

В2
Пороговий просунутий рівень
(Vantage)

Upper-Intermediate

FCE (First Certificate in English)

·  IELTS

·  TOEFL

Я розумію основні ідеї складних текстів конкретного або абстрактного характеру. Я також розумію професійні дискусії

 в галузі свого фаху. Я вмію майже без підготовки, досить вільно брати участь у діалогах з носіями мови. Я можу пояснити свою точку зору з важливої проблеми, приводити аргументи за та проти.

 

 

 

 

С
Рівень вільного володіння

С1
Рівень професійного володіння
(Effective Operational Proficiency)

Advanced

 

CAE (Certificate in Advanced English)

·  IELTS
· 
TOEFL

Я розумію різноманітні складні розгорнуті тексти і можу виявити  імпліцитні значення, що містяться в них. Я вмію без підготовки, бігло, не відчуваючи труднощів у виборі слів, виражати свої думки. Моя мова відрізняється різноманітністю мовних засобів і точністю їх застосування у ситуаціях повсякденного, навчального або професійного спілкування. Я вмію складати чіткі, логічні, детальні речення зі  складної тематики.

С2
Рівень досконалого володіння
(Mastery)

Proficient

 

CPE (Certificate of Proficiency in English)

·  IELTS

·  TOEFL

 

Я вільно розумію будь-яку усну або письмову інформацію. Я можу узагальнити інформацію, отриману із різних письмових або усних джерел і надати її у вигляді чітко аргументованого зв’язаного речення. Я можу вільно та чітко висловлювати свої думки навіть зі складних проблем, передаючи при цьому найменші відтінки значень.

   

  Подавайте заявку! 

Телефонуйте! 

Пишіть! 

    Приходьте!

Новини
Увага! Новий семестр 2017 року!

Відкрито набір студентів з вивчення English, Deutsch, Китайська, Espa?ol, French, Русский, Українська та інших іноземних...

Яндекс.Метрика