Наша адреса: м.Київ, вул. Прорізна 8
e-mail: osvita4@yandex.ua
(063) 721-42-90
(095) 687-23-77
(067) 782-35-41
Популярность:
Рейтинг: 4.6
Голосов: 70
 англійська мова   київ

Курси англійської мови в Києві

ВІДКРИТО набір на НОВИЙ семестр, к-сть місць обмежена!

Акція - група день, вихідного дня, для 6-ти чол. = від 47,5 грн/год, від 595грн/місяць

Курс Інтенсив - повний рівень за 4-и місяці=100ак.год, група ранок, вечір, до 6-ти чол.= від 67,5 грн/год, від1080грн/8занять

Курс Супер-інтенсив - від 0 до В2 за 9 місяців, повний рівень за 2-а місяці

Вивчення англійської індивідуально, репетитор = від 161,5 грн/год  

          Найближчий старт англійських груп:

- Elementаry "Інтенсив", 10:00 пн-ср-пт 
Elementаry "Інтенсив", 18:15 вт-чт-сб
Intermediate "Інтенсив", 18:15 пн-ср-пт
Intermediate "Інтенсив", 20:00 вт-чт-сб


"Залиште заявку"  -    деталізуйте  Ваші потреби,  і ми сконтактуємо з Вами, щоб підібрати кращий для Вас спосіб навчання


За Вашою заявкою ми для Вас:

 • підберемо відповідну програму вивчення англыйської мови, виходячи з рівня Ваших поточних знань, для досягнення необхідного рівня та результату;
 • запропонуємо індивідуальне або групове вивчення (в групах 4-6 або 2-3 людини) в ранковий, денний або вечірній час, і підберемо зручний для Вас графік відвідування занять (2 або 3 рази на тиждень) - Ви будете відвідувати курси англыйської в зручні для вас дні та час;
 • забезпечимо ідеальне співвідношення ціна-якість для Вашого навчання.

         ____________________________________________________________________________________

розпоЧНіТь навчання ПРЯМО зараз: 

"ГаРЯЧа ПРопозиція"    -    оБЕРіТь Вільні Місця 

у вже ДіючИХ АНГЛІЙСЬКих ГРУПАХ 

ЗАпишіться!                                  

______________________________________________________________________________________

         НАШІ     10-ТЬ     ПЕРЕВАГ: 

 1. Навчання проводиться виключно в МІНІ-ГРУПАХ  до 6-ти ОСІБ, що забезпечує найвищу ефективність навчання
 2. БЕЗКОШТОВНЕ психолінгвістичне тестування для визначення Вашого рівня знань з англійської
 3. БЕЗКОШТОВНИЙ  пробний урок англійської мови
 4. БЕЗКОШТОВНЕ забезпечення всіма необхідними навчальними матеріалами в електронному вигляді
 5. ТІЛЬКИ У НАС: тривалість 1-ї академічної години - 50 хв., що на 5хв. більше, ніж 45хв. - на інших звичайних курсах. За семестр Ви отримуєте БЕЗКОШТОВНО 8 ДОДОТКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ГОДИН!
 6. Надання БЕЗКОШТОВНИХ додаткових занять замість пропущених з поважної причини
 7. Можлива ПОМІСЯЧНА ОПЛАТА  курсу навчання у вечірніх групах
 8. ЗАМІНА викладача за об'єктивними вимогами слухачів курсів. ВИКЛАДАЧІ - тільки професійні філологи, які мають значний досвід роботи і постійно підвищують свою кваліфікацію
 9. ПОВНИЙ РІВЕНЬ ЗА 4-и МІСЯЦІ: "ІНТЕНСИВНИЙ КУРС АНГЛІЙСЬКОЇ" - дозволяє опанувати мову швидше, ніж на звичайних курсах 
 10. По закінченню семестру видається СЕРТИФІКАТ, який підтверджує Ваш рівень знання англійської мови. Рівні мови ВІДПОВІДАЮТЬ Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти та ALTE (The Association of Language Testers in Europe)

 

  додаткову іНФОРМАЦію В МОЖЕТЕ отримати за ТЕЛЕФОНАМи:

 

MTC  095 687 23 77

LF    063 721 42 90

KS    067 782 35 41

___________________________________________________

         Тільки для Вас АКЦІЇ:

 

        ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ!

___________________________________________________________________________________

 

Повний курс англійської мови складається з 6-ти рівнів і розрахований на 6 семестрів:

1. Beginners

2. Elementary

3. Pre-Intermediate

4. Intermediate

5. Upper-Intermediate

6. Advanced

 

Інтенсивний курс англійської мови розрахований на  100 академічних годин (4 місяці)

 

1 заняття триває 2 акад. години (100хв = 1 год. 40 хв.)

 

По закінченню семестру та успішного складання фінального тесту видається сертифікат.

 

Наші курси англійської мови в Києві надають можливість п ідготуватися до наступних екзаменів:

 

Кембриджські екзамени на знання загальної англійської мови (Cambridge ESOL (English For Speakers of Other Languages) Examinations).

 До них належать п’ять основних екзаменів на визначення та підтвердження рівня володіння англійською мовою - KET, PET, FCE, CAE, CPE.

 

KET (Key English Test) – розрахований на кандидатів з базовими знаннями англійської мови (рівень Pre-Intermediate). Щоб успішно скласти екзамен, потрібно мати базові навички читання та письма і вміти підтримати коротку розмову.

 

PET (Preliminary English Test) – екзамен для кандидатів, що володіють англійською мовою на рівні Intermediate. Щоб отримати сертифікат РЕТ, потрібно володіти навичками усної і письмової мови, достатніми для повсякденного спілкування.

 

FCE (First Certificate in English) – найбільш популярний Кембриджський екзамен. Він розрахований на кандидаті з рівнем мови Upper-Intermediate. Щоб успішно скласти FCE, потрібно впевнено використовувати мову в ситуаціях повсякденного і ділового спілкування. Даний сертифікат вважається достатнім для вступу в деякі університети Великобританії.

 

CAE (Certificate of Advanced English) –  екзамен, що підтверджує вільний рівень володіння мовою (Advanced).  Власник сертифікату CAE отримує право на вступ до більшості британських вузів або працевлаштування у країнах Європейського Союзу.

 

CPE (Certificate of Proficiency in English) – найскладніший серед Кембриджських екзаменів. Щоб отримати сертифікат CPE, потрібно володіти англійською мовою на рівні носія (Proficiency).

 

 

Підготовка до IELTS і TOEFL

 

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) - один з найбільш розповсюджених тестів з англійської мови як іноземної. Наявність сертифікату TOEFL вимагається при вступі в закордонні (особливо американські) університети і бізнес-школи на програми MBA, для участі у програмах стажувань, а також для еміграції або працевлаштування за кордоном.

 

IELTS (International English Language Testing System) – екзамен, необхідний для навчання у вищих навчальних закладах, для еміграції або працевлаштування у Великобританії, Канаді, Австралії и Новій Зеландії.

 

 

Підготовка до GMAT і GRE

 

GMAT (Graduate Management Assessment Test) - тест, що оцінює знання англійської мови, а також математичні та аналітичні здібності. Вимагається для вступу до бізнес-шкіл на програми MBA. Тест GMAT потребує дуже високого рівня підготовки, рівень володіння мовою має відповідати рівню CAE або СРЕ.

 

GRE (Graduate Record Examinations) - екзамен для вступу до аспірантури або на магістерські програми американських вузів. Також, як і GMAT, GRE, потребує знання англійської мови на рівні Advanced або Proficiency.

 

Кембриджські  екзамени на знання ділової англійської мови

BEC (Business English Certificate) – це екзамени для тих, хто працює або збирається працювати у міжнародних компаніях. Існує три екзамени ВЕС, розрахованих на кандидатів із різними рівнями володіння англійською мовою:

 

BEC Preliminary (Business English Certificate Preliminary) - тест, розроблений для підтвердження володіння діловою англійською мовою на рівні Intermediate.

 

BEC Vantage (Business English Certificate Vantage) – тест, , розроблений для підтвердження володіння діловою англійською мовою на рівні Upper-Intermediate.

 

BEC Higher (Business English Certificate Higher) - тест, розроблений для підтвердження володіння діловою англійською мовою на рівні Advanced.

 

 

Професійні Кембриджські екзамени:

 

ILEC (International Legal English Certificate) - екзамен, розроблений для оцінки знання англійської мови в галузі юриспруденції на рівні від Intermediate до Advanced. Сертифікат ILEC призначений для тих, хто хоче навчатися на юридичних факультетах зарубіжних університетів або планує кар’єру в міжнародних юридичних компаніях.

 

ICFE (International Certificate in Financial English) - новий кембриджський екзамен, який оцінює знання англійської мови у сфері фінансів і бухгалтерії на рівні від Intermediate до Advanced. ICFE призначений для бухгалтерів, фінансистів, банкірів та аудиторів, що планують працювати у міжнародних компаніях.

 

Система рівнів

 

 

 

А
Рівень початкового володіння

А1
Рівень виживання
(Breakthrough)

Elementary

 

·  IELTS
· 
TOEFL

Я розумію та вмію розмовляти, використовуючи знайомі вирази і дуже прості фрази для рішення конкретних завдань в ситуаціях повсякденного спілкування; я вмію представити себе та інших; вмію задавати прості запитання особистісного характеру. Я можу приймати участь у простих діалогах, якщо мій співрозмовник говорить повільно і чітко.

 А2
Підготовчий рівень
(Waystage)

Pre-Intermediate

 

·  IELTS

·  TOEFL

Я розумію окремі речення та найбільш вживані фрази, що стосуються важливих для мене тем(наприклад, основної інформації про себе та свою сімю , про покупки, про місце, де я живу, про роботу). Я вмію обмінюватися нескладною інформацією на знайому тему.

 

 

 

В
Рівень просунутого володіння

В1
Пороговий рівень
(Threshold)

Intermediate

 

·  IELTS

·  TOEFL

Я розумію основні положення чітко сказаних виразів у межах літературної норми на відомі мені теми. Я вмію спілкуватися в більшості ситуацій, що виникають під час перебування в іншомовній країні. Я можу скласти простий зв’язаний текст на знайомі або цікаві для мене теми. Я можу описати свої особисті враження.

В2
Пороговий просунутий рівень
(Vantage)

Upper-Intermediate

FCE (First Certificate in English)

·  IELTS

·  TOEFL

Я розумію основні ідеї складних текстів конкретного або абстрактного характеру. Я також розумію професійні дискусії

 в галузі свого фаху. Я вмію майже без підготовки, досить вільно брати участь у діалогах з носіями мови. Я можу пояснити свою точку зору з важливої проблеми, приводити аргументи за та проти.

 

 

 

 

С
Рівень вільного володіння

С1
Рівень професійного володіння
(Effective Operational Proficiency)

Advanced

 

CAE (Certificate in Advanced English)

·  IELTS
· 
TOEFL

Я розумію різноманітні складні розгорнуті тексти і можу виявити  імпліцитні значення, що містяться в них. Я вмію без підготовки, бігло, не відчуваючи труднощів у виборі слів, виражати свої думки. Моя мова відрізняється різноманітністю мовних засобів і точністю їх застосування у ситуаціях повсякденного, навчального або професійного спілкування. Я вмію складати чіткі, логічні, детальні речення зі  складної тематики.

С2
Рівень досконалого володіння
(Mastery)

Proficient

 

CPE (Certificate of Proficiency in English)

·  IELTS

·  TOEFL

 

Я вільно розумію будь-яку усну або письмову інформацію. Я можу узагальнити інформацію, отриману із різних письмових або усних джерел і надати її у вигляді чітко аргументованого зв’язаного речення. Я можу вільно та чітко висловлювати свої думки навіть зі складних проблем, передаючи при цьому найменші відтінки значень.

   

  Подавайте заявку! 

Телефонуйте! 

Пишіть! 

    Приходьте!

Новини
Увага! Новий семестр 2018 року!

Відкрито набір з вивчення English, Deutsch, Китайська, Espa?ol, French, Русский, Українська та інших іноземних мов у новому...

Яндекс.Метрика