Наша адреса: м.Київ, вул. Прорізна 8
e-mail: osvita4@yandex.ua
(063) 721-42-90
(095) 687-23-77
(067) 782-35-41
Популярность:
Рейтинг: 4.98
Голосов: 98

Курси французької мови в Києві

На час карантину - уроки французької онлайн, знижка -50%.  к-сть місць обмежена!

Індивидуально, репетитор - персональний графік

Групи - будні, вихідного дня, ранок, день, вечір

Интенсив - повний рівень за 4-и місяці

Супер-інтенсив - від 0 до В2 за 9 місяців, повний рівень за 2-а

 


          "Залиште заявку"  -  деталізуйте  Ваші потреби, і ми підберемо кращий для Вас спосіб навчання.


За Вашою заявкою ми для Вас:

 • підберемо відповідну програму вивчення французької мови, виходячи з рівня Ваших поточних знань, для досягнення необхідного рівня та результату;
 • запропонуємо індивідуальне або групове вивчення (в групах 4-6 або 2-3 людини) в ранковий, денний або вечірній час, і підберемо зручний для Вас графік відвідування занять (2 або 3 рази на тиждень) - Ви будете відвідувати курси французької в зручні для вас дні та час;
 • забезпечимо ідеальне співвідношення ціна-якість для Вашого навчання.

         ____________________________________________________________________

РОЗПОЧНІТЬ НАВЧАННЯ ПРЯМО ЗАРАЗ: 

"ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ"    -    ОБЕРІТЬ ВІЛЬНІ МІСЦЯ 

У ВЖЕ ДІЮЧИХ французьких ГРУПАХ 

ЗАПИШІТЬСЯ!                                  

____________________________________________________________________

         НАШІ     10-ТЬ     ПЕРЕВАГ: 

 1. Навчання проводиться виключно в МІНІ-ГРУПАХ  до 6-ти ОСІБ, що забезпечує найвищу ефективність навчання
 2. БЕЗКОШТОВНЕ психолінгвістичне тестування для визначення Вашого рівня знань з французької
 3. БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок французької мови
 4. БЕЗКОШТОВНЕ забезпечення всіма необхідними навчальними матеріалами в електронному вигляді
 5. ТІЛЬКИ У НАС: тривалість 1-ї академічної години - 50 хв., що на 5хв. більше, ніж 45хв. - на інших звичайних курсах. За семестр Ви отримуєте БЕЗКОШТОВНО 8 ДОДОТКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ГОДИН!
 6. Надання БЕЗКОШТОВНИХ додаткових занять замість пропущених з поважної причини
 7. Можлива ПОМІСЯЧНА ОПЛАТА  курсу навчання у вечірніх групах
 8. ЗАМІНА викладача за об'єктивними вимогами слухачів курсів. ВИКЛАДАЧІ - тільки професійні філологи, які мають значний досвід роботи і постійно підвищують свою кваліфікацію
 9. ПОВНИЙ РІВЕНЬ ЗА 4-и МІСЯЦІ: "ІНТЕНСИВНИЙ КУРС ФРАНЦУЗЬКОЇ" - дозволяє опанувати мову швидше, ніж на звичайних курсах 
 10. По закінченню семестру видається СЕРТИФІКАТ, який підтверджує Ваш рівень знання французької мови. Рівні мови ВІДПОВІДАЮТЬ Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти та ALTE (The Association of Language Testers in Europe)

 


____________________________________________________________________

 

Повний курс французької мови складається з 6-ти рівнів і розрахований на 6 семестрів:

 

1. початковий 1 та 2 (2 семестри)

2. середній 1 та 2 (2 семестри)

3. вище середнього 1 та 2 (2 семестр)


Інтенсивний курс французької мови розрахований на  100 академічних годин (4 місяці)

 

1 заняття триває 2 акад. години (100хв = 1 год. 40 хв.)

 

По закінченню семестру та успішного складання фінального тесту видається сертифікат.


 Наші курси французької мови в Києві надають можливість підготуватися до наступних екзаменів:


1. DELF/DALF

DELF (Диплом про вивчення французької мови) та DALF (Диплом про поглиблене вивчення французької мови) були запроваджені Міністерством національної освіти Франції у 1985 році і є на сьогодні базовими дипломами, що підтверджують знання з французької мови, коли це необхідно для досягнення особистих або професійних цілей, навчання у середніх або вищих навчальних закладах.

Крім морального задоволення від письмового підтвердження своїх знань, DELF & DALF дають офіційну гарантію того, що рівень ваших знань з французької мови є достатнім для можливих роботодавців, а також для будь-яких інших установ, наприклад університетів з французькою мовою викладання. У 2005 році ці державні дипломи були приведені у відповідність до європейських норм Ради Європи. Новий DELF/DALF містить 6 окремих дипломів (від A1 до C2), доступних без будь-яких попередніх умов, і відповідає усім шести рівням, визначеним Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти (CECR).

Кожний диплом складається із завдань, які дозволяють в рівній мірі оцінити чотири аспекти знань : аудіювання та усне мовлення, читання та письмо.

 

6 рівнів CECR

DELF A1

Це найелементарніший, так званий « ознайомчий », рівень володіння мовою. На цьому етапі здобувач здатен відтворювати прості фрази : розповісти про себе та про своє найближче оточення.

DELF A2 все ще підтверджує мовні навички елементарного користувача. Здобувач здатен виконувати прості завдання з повсякденної діяльності. Може використовувати форми ввічливого звертання та найпоширеніші фрази діалогів.

DELF B1

На даному рівні користувач стає самостійним. Здобувач здатен вести бесіду : він може зрозуміти зміст та підтримати дискусію, висловити власну думку, власну точку зору. Він здатен також знайти вихід з непередбачуваних ситуацій повсякденного життя.

DELF B2

Користувач набув рівня самостійності, що дозволяє йому аргументувати свою думку, розвинути свою точку зору, взяти участь в обговоренні. На даному рівні здобувач демонструє вільне володіння навичками спілкування та вміє сам виправляти свої помилки.

DALF C1

Користувач є цілком самостійним і здатен на спонтанне та невимушене висловлювання. Здобувач володіє широким лексичним запасом і може підібрати адекватне вираження для своїх коментарів. У нього чітка та правильна вимова, без запинок, яка демонструє уміле володіння мовними структурами.

DALF C2

Володіння мовою характеризується високою чіткістю, адекватністю та легкістю висловлювання. Здобувач диплому C2 здатен виконувати завдання, що відповідають рівню вищої школи або просунутому рівню.

2. TCF: тест зі знань з французької мови

Визнаний Європейською Асоціацією мовного тестування (ALTE) TCF є тестом зі знань з французької мови, аналогом якого є IELTS Кембриджу з англійської та TestDaf з німецької.

Цей тест визначає рівень володіння базовою французькою мовою для не франкомовних кандидатів, які мають бажання з професійних або особистих міркувань підтвердити його швидко, просто та надійно.

Він складається з обов’язкових та додаткових іспитів:

TCF є інструментом виміру рівня володіння французькою мовою. Він не є іспитом для отримання диплому. Ось чому посвідчення TCF, де засвідчується рівень, є дійсним лише протягом 2 двох років. Жоден диплом чи спеціальна підготовка не вимагаються для проходження TCF.

3. TEF: Тест оцінки знань французької мови

Надзвичайно зручний засіб для оцінки рівня володіння французькою мовою кандидатів, рідна мова яких - не французька. TEF надає змогу іноземним студентам підтвердити цей рівень для навчання у франкомовних країнах (вищих навчальних закладах, університетах, тощо) або для професійних потреб. Він надає можливість підприємствам використовувати результати тесту при прийомі на роботу іноземного персоналу.

TEF не є ні дипломом, ні сертифікатом – це посвідчення. Посвідчення, що відповідає певним результатам і є дійсним протягом 1 року з дня складання тесту. В посвідченні вказуються бали, отримані за кожне завдання, а також детальний коментар кожної оцінюваної мовної навички (при загальній майже однаковій оцінці два кандидати можуть виявити різні мовні навички).

Жоден диплом не вимагається для запису на TEF.

Ви маєте змогу складати TEF багато разів.

Створений та розроблений Паризькою торгово-промисловою палатою TEF надає вам можливість перевірити ваші знання з французької мови (розуміння та висловлювання). Визнаний у всьому світі, він може бути корисним вам при проходженні процедури прийому на роботу, при бажанні продовжити навчання у навчальних закладах Франції або намірів жити та працювати за кордоном

 

4. TEFaQ : Тест оцінки знань французької мови для Квебеку.

Тест оцінки знань французької мови для Квебеку – TEFaQ – це різновид тесту ТЕF (Тест оцінки знань французької мови), який видається Міністерством імміграції та культурних спільнот Квебеку для отримання візи для в’їзду до Квебеку.

 

5. DFA : диплом з французької ділової мови

2 рівні : B2 або C1

Диплом DFA є значною перевагою для тих, хто працює у франкомовних та міжнародних структурах.

Іспити з французької ділової мови Паризької торгово-промислової палати передбачені для кандидатів, яким французька мова не є рідною.

Це іспити, які перевіряють практичні навички письмового та усного спілкування французькою мовою на різних рівнях у ситуаціях професійного життя.

Вони є значною перевагою для тих, хто пов'язаний із професійним спілкуванням у франкомовних та міжнародних структурах. Іспити з французької ділової мови оцінюють 4 навички: розуміння усної мови, розуміння письмової мови, вміння висловлюватися письмово та вміння висловлюватися усно із професійною метою.

CECR

DELF/ DALF

Користувач

А1

DELF A1

Початковий

А2

DELF A2

В1

DELF В1

Незалежний

В2

DELF В2

С1

DALF С1

Досвідчений

С2

DALF С2

 

Новини
На час карантину - уроки онлайн, скидка -50%!

ми переходимо на дистанційне навчання і режим роботи.

Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше

Надіслати

Відмінити

Надіслати

Відмінити

Яндекс.Метрика