Наша адреса: м.Київ, вул. Прорізна 8
e-mail: osvita4@yandex.ua
(063) 721-42-90
(095) 687-23-77
(067) 782-35-41
Популярность:
Рейтинг: 4.98
Голосов: 77
 
 
 Normal 
 0 
 21 
 
 
 false 
 false 
 false 
 
 
 
 
 
 
 
 MicrosoftInternetExplorer4 
 
  
 
 
  
 
/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:

Курси італійської мови в Києві

  На час карантину - уроки італійської онлайн, знижка -50%.  к-сть місць обмежена!

Індивидуально, репетитор - персональний графік

Групи - будні, вихідного дня, ранок, день, вечір

Интенсив - повний рівень за 4-и місяці

Супер-інтенсив - від 0 до В2 за 9 місяців, повний рівень за 2-а          "Залиште заявку"  -  деталізуйте  Ваші потреби, і ми  підберемо кращий для Вас спосіб навчання.


За Вашою заявкою ми для Вас:

 • підберемо відповідну програму вивчення італійської мови, виходячи з рівня Ваших поточних знань, для досягнення необхідного рівня та результату;
 • запропонуємо індивідуальне або групове вивчення (в групах 4-6 або 2-3 людини) в ранковий, денний або вечірній час, і підберемо зручний для Вас графік відвідування занять (2 або 3 рази на тиждень) - Ви будете відвідувати курси італійської в зручні для вас дні та час;
 • забезпечимо ідеальне співвідношення ціна-якість для Вашого навчання.

         ____________________________________________________________________

РОЗПОЧНІТЬ НАВЧАННЯ ПРЯМО ЗАРАЗ: 

"ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ"    -    ОБЕРІТЬ ВІЛЬНІ МІСЦЯ 

У ВЖЕ ДІЮЧИХ італійських ГРУПАХ  

ЗАПИШІТЬСЯ!                                  

_________________________________________________________________

         НАШІ     10-ТЬ     ПЕРЕВАГ: 

 1. Навчання проводиться виключно в МІНІ-ГРУПАХ  до 6-ти ОСІБ, що забезпечує найвищу ефективність навчання
 2. БЕЗКОШТОВНЕ психолінгвістичне тестування для визначення Вашого рівня знань з італійської
 3. БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок італійської мови
 4. БЕЗКОШТОВНЕ забезпечення всіма необхідними навчальними матеріалами в електронному вигляді
 5. ТІЛЬКИ У НАС: тривалість 1-ї академічної години - 50 хв., що на 5хв. більше, ніж 45хв. - на інших звичайних курсах. За семестр Ви отримуєте БЕЗКОШТОВНО 8 ДОДОТКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ГОДИН!
 6. Надання БЕЗКОШТОВНИХ додаткових занять замість пропущених з поважної причини
 7. Можлива ПОМІСЯЧНА ОПЛАТА  курсу навчання у вечірніх групах
 8. ЗАМІНА викладача за об'єктивними вимогами слухачів курсів. ВИКЛАДАЧІ - тільки професійні філологи, які мають значний досвід роботи і постійно підвищують свою кваліфікацію
 9. ПОВНИЙ РІВЕНЬ ЗА 4-и МІСЯЦІ: "ІНТЕНСИВНИЙ КУРС ІТАЛІЙСЬКОЇ" - дозволяє опанувати мову швидше, ніж на звичайних курсах 
 10. По закінченню семестру видається СЕРТИФІКАТ, який підтверджує Ваш рівень знання італійської мови. Рівні мови ВІДПОВІДАЮТЬ Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти та ALTE (The Association of Language Testers in Europe)

 

____________________________________________________________________

 


Повний курс італійської мови складається з 6-ти рівнів і розрахований на 6 семестрів:

 

1. Livello elementare 1,2 (2 семестри)

2. Livello intermedio 1,2 (2 семестри)

3. Livello avanzato 1,2 (2 семестри)


Інтенсивний курс італійської мови розрахований на  100 акад. годин (4 місяці)

 

1 заняття триває 2 акад. години (100хв = 1 год. 40 хв.)

 

По закінченню семестру та успішного складання фінального тесту видається сертифікат.


Наші курси англійської мови в Києві надають можливість підготуватися до наступних екзаменів:

 

 

CILS (Certification of Italian as a Foreign Language)

CILS (Certification of Italian as a Foreign Language) – офіційна назва сертифікату, що підтверджує рівень володіння італійською мовою, як іноземною. Міжнародний екзамен з італійської мови CILS схвалений Міжнародним Університетом Сієни (University of Siena for Foreigners) і офіційно визнаний Міністерством Іноземних  Справ Італії. Наявність сертифікату CILS потрібна тим, хто вивчає італійську мову, хто працює або навчається в Італії і тим, хто хоче визначити свій рівень володіння італійською мовою. Міжнародний екзамен з італійської мови CILS має 4 рівні. Кожен рівень є незалежним та завершеним. На кожному рівні комунікативні здібності оцінюються в різноманітних сферах: соціальній, професійній та академічній.

CILS 1

Успішне складання міжнародного екзамену з італійської мови CILS 1 підтверджує  володіння італійською мовою на побутовому рівні, що необхідний для спілкування у повсякденному житті.

CILS 2

Успішне складання міжнародного екзамену з італійської мови CILS 2 дає право вступати до італійських ВУЗів, де ведеться викладання італійською мовою.

CILS 3

Успішне складання міжнародного екзамену з італійської мови CILS 3 засвідчує вільне володіння італійською мовою, достатнє для життя і роботи в Італії.

CILS 4

Успішне складання міжнародного екзамену з італійської мови CILS 4 демонструє знання італійської мови на рівні носія мови. Дає право викладання італійської мови як іноземної на середньому рівні.

CELI (Certificatos di Conoscenza della Lingua Italiana)

CELI (Certificatos di Conoscenza della Lingua Italiana) - ще один сертифікат, підтверджує знання італійської мови на відповідному рівні. Видається після успішного складання міжнародних екзаменів з італійської мови Міжнародним Університетом Перуджі (Universita per Stranieri di Perugia). Екзамени проводяться у відповідності з вимогами ALTE (Асоціації організаторів мовних тестів у Європі).

CELI 1

Екзамен CELI 1 проводиться на початковому рівні, необхідному для спілкування італійською мовою у повсякденних побутових умовах.

CELI 2

За своїм змістом екзамен з італійської мови CELI 2 відповідає основним вимогам Ради Європи до міжнародних мовних іспитів. Екзамен CELI 2 проводиться на початковому середньому рівні і перевіряє мовні здібності, необхідні для інтерактивного спілкування в різних  побутових ситуаціях.

CELI 3

Екзамен CELI 3 проводиться на середньому рівні і оцінює рівень спілкування італійською мовою у повсякденних побутових ситуаціях.

CELI 4

Екзамен CELI 4 проводиться на високому рівні і підходить для бажаючих навчатися в італійських навчальних закладах або працювати в італійських компаніях. На цьому етапі екзамену Ви повинні вміти обговорювати різноманітні теми, як у сфері особистих інтересів, так і в конкретних специфічних сферах.

CELI 5

Екзамен CELI 5 проводиться на високому рівні і оцінює здібності, необхідні для використання італійської мови у різних ситуаціях з метою спілкування на різноманітні професійні і соціальні теми.

Новини
На час карантину - уроки онлайн, скидка -50%!

ми переходимо на дистанційне навчання і режим роботи.

Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше

Надіслати

Відмінити

Надіслати

Відмінити

Яндекс.Метрика