Наша адреса: м.Київ, вул. Прорізна 8
e-mail: osvita4@yandex.ua
(063) 721-42-90
(095) 687-23-77
(067) 782-35-41
Популярность:
Рейтинг: 4.2
Голосов: 93
  Корпоративним клієнтам іноземні мови київ    
 
 
   
 
/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:

Вивчення іноземних мов корпоративним клієнтам у Києві

Одним із пріоритетних напрямків у роботі центру є корпоративні замовники.

Для корпоративних клієнтів заняття проводяться на території Замовника у зручний для слухачів час.

Пропонуючи навчальну програму, ми враховуємо Ваші побажання щодо програми, тривалості курсу та додаткових розвиваючих тем.

Якщо у Замовника є потреба у специфічній лексиці (лексика, що потрібна для роботи)  – викладач буде робити на цьому акценти.

У процесі навчання Замовник може видозмінювати пріоритети у методиці та додавати свої побажання, що з’являються у процесі навчання.

Якщо є потреба і аудиторія обладнана технічно – Замовник може контролювати у відео режимі заняття та висловлювати побажання щодо корекції навчального процесу.

За правилами  нашого Навчального Центру Замовник (з урахуванням об’єктивних причин) має право звертатися з проханням про заміну викладача.

Замовник зі свого боку може визначити координатора, який постійно контролюватиме навчальний процес та контактуватиме із працівниками Центру.

При побажанні Замовника,  ми можемо включити до навчального процесу один раз на місяць розмовні семінари із носієм мови (практика показала, що частіші семінари не зовсім доцільні).
Новини
Увага! Новий семестр 2018 року!

Відкрито набір з вивчення English, Deutsch, Китайська, Espa?ol, French, Русский, Українська та інших іноземних мов у новому...

Яндекс.Метрика