Наша адреса: м.Київ, вул. Прорізна 8
e-mail: osvita4@yandex.ua
(063) 721-42-90
(095) 687-23-77
(067) 782-35-41
Популярность:
Рейтинг: 4.4
Голосов: 85

Наші викладачі

Наш мовний центр заснований більше десяти років тому у жовтому корпусі Інституту філології Київського Національного Університету імені Т. Шевченка, як мовний центр, що поєднує в собі кращі традиції викладання іноземних мов нашими викладачами у поєднанні з передовими світовими методиками. 

Наші викладачі – це фахівці високого рівня, які мають вищу філологічну  освіту, займаються додатково науковою, методичною діяльністю, викладають у вузах та практикують як перекладачі, мають міжнародні сертифікати. 

Носії мови, яких залучає наш Центр до роботи,обов’язково мають філологічну освіту.

На базі нашого мовного центру постійно проходять навчально-методичні семінари для викладачів, на яких іде ознайомлення з передовими методиками у викладанні. Їх проводять досвідчені викладачі, професори та методисти культурних представництв інших країн світу.

Література, яку ми використовуємо при викладанні у наших слухачів, є оригінальною і методично обґрунтованою. Окрім необхідного навчального комплекту (книга + робочий зошит + аудіо супровід), кожен викладач обов’язково додає тексти з інших джерел, граматичні завдання, теми для дебатів, таблиці, аудіо-відео файли, інтерактивні підручники, комп’ютерні програми тощо. Протягом усього курсу навчання переслідується одна мета: подолати у кожного слухача мовний бар’єр настільки, щоб кожна людина могла говорити, думати, читати і писати іноземною мовою. Аби досягти цієї мети, ми проводимо попереднє психо - лінгвістичне тестування кожного слухача, а також пробне навчальне заняття, аби правильно визначити нахили і здібності кожного до вивчення іноземної мови. Саме цим ми забезпечуємо правильність вибору навчальної літератури та коригування навчальної програми під конкретну аудиторію слухачів.

Велику увагу ми приділяємо контролю за навчанням та здобутками наших слухачів: кожного заняття відбувається поточна перевірка засвоєного, кожні 5-7 занять відбувається тестова та творча перевірка, щомісяця проходить загальна контрольна робота на пройдений матеріал, у кінці семестру проводиться великий лінгвістичний тест. Завдання до тестів ми готуємо у відповідності до міжнародних норм визначення мовних рівнів та міжнародної системи екзаменації з англійської мови. Попри обов’язковий контроль, викладачі застосовують такий різновид контролю знань, як перевірка програмних завдань, які виконуються за комп’ютером та надсилаються на електронну пошту.

P.S. Наш Центр практикує право групи погоджуватися на запропонованого викладача, або ж попросити іншого викладача на початку навчального процесу. До початку навчального процесу, під час презентації Навчального Центру та тестування, на кожного із запланованих викладачів буде подано розширене резюме та характеристику.
Новини
На час карантину - уроки онлайн, скидка -50%!

ми переходимо на дистанційне навчання і режим роботи.

Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше

Надіслати

Відмінити

Надіслати

Відмінити

Яндекс.Метрика