Наша адреса: м.Київ, вул. Прорізна 8
e-mail: osvita4@yandex.ua
(063) 721-42-90
(095) 687-23-77
(067) 782-35-41
Популярность:
Рейтинг: 4
Голосов: 72

Підготовка до ЗНО

Стартував новий семестр підготовки до ЗНО в нашому центрі  в Києві !

  К А Н І К У Л И по 15 серпня!

 

          Скористайтеся активною зеленою іконкою, яка ліворуч,  - "Залишити заявку на курси"  для деталізації  Ваших потреб - і ми зв'яжемося з Вами, щоб підібрати кращий для Вас спосіб навчання.


Особливістю підготовки до ЗНО  є те, що ми не просто вивчаємо зі студентами шкільну програму, а надаємо таку кількість додаткових знань, які допомагають зорієнтуватися у виборі правильної відповіді.

 

Нашим основним методом є вправи на логіку, які допомагають логічним шляхом дати правильну відповідь на ті запитання, що не входять до розряду «точних», а перевіряють логічне мислення.

 

Велика мовна та літературна інформаційна база нашого Центру забезпечує стовідсотковість у підборі навчальних матеріалів на будь-які питання тестів.

 

Характерним методом є тренінговий метод: ми навчаємо учнів правильно розподіляти час на виконання завдань, пріоритетність виконання завдань, психологічну готовність до екзамену, метод логічного виключення неправильних відповідей тощо.

 

З досвіду попередніх років у підготовці учнів до тестової системи екзаменування можна сказати, що успішність і результативність стовідсоткова. Навіть тих учнів, що мали у школі з мов оцінки 5-6 ми успішно вивчали за короткий період на достойний рівень, і учні отримували не менше 9 балів (за шкільною системою)

 

 

Навчальний центр «Освіта без кордонів» здійснює підготовку школярів до зовнішнього незалежного тестування за напрямками:

• Англійська мова

• Німецька мова

• Французька мова

• Українська мова та література

 

Умови навчання:

Заняття проводяться у міні-групах та індивідуально.

 

Групові заняття проводяться у міні-групах по 4-5 осіб.

Заняття проводяться 2 рази на тиждень.

Початок занять о 16 год. 15 хв..

 

Індивідуальні заняття проводяться у зручний для Вас час.

Графік занять визначається індивідуально.

 

Вартість навчання:

Групові заняття - від 600 грн/місяць (за 8 занять по 2 академ.години)

 


Індивідуальні заняття - від 100грн/ак.година

Новини
Увага! Новий семестр 2019 року!

Відкрито набір з вивчення English, Deutsch, Китайська, Espa?ol, French, Русский, Українська та інших іноземних мов у новому...

Яндекс.Метрика